Kto sme?

Dovoľte nám, aby sme sa predstavili...

Úvod

Firma vznikla v roku 1998. Pôvodne z firmy, ktorá poskytovala služby typu výškové práce pomocou horolezeckej a speleologickej techniky umývanie okien ,vysávanie a umývanie technológie a konštrukcií vo výškach, sa vyprofilovala na kompletný čistiaci-servis pre firmy, domy, byty a dopravné prostriedky.

Našou filozofiou sa stala poctivá práca a spokojnosť klientov. Nárast našich klientov svedčí o našej kvalitnej práci a spokojnosti zákazníka.

Využívame najkvalitnejšie a ekologicky nezávadné čistiace a dezinfekčné prostriedky. Snažíme sa ísť s dobou i vo využívaní najvhodnejšieho pracovného náradia a pomôcok od spoločnosti Santoemma, ktorá má stroje výkonnejšie až o 35% ako konkurenčný Kärcher.

Vážime si každého klienta ktorý nás osloví. Chceme okrem poctivej práce a osobného prístupu, načúvať jeho požiadavkám, ktoré sme ochotní aj realizovať.

Pre prípad neúmyselného poškodenia zariadenia vo firme alebo v domácnosti, v ktorej pracujeme, máme uzavreté poistenie. Pracujeme aj počas sviatkov, víkendov i v noci a bez príplatkov - 24 hodín denne. Kvalita poskytovaných služieb šíri dobré meno o firme a to je naše krédo. Verím, že pri osobnom stretnutí s vami, získame vašu dôveru a záujem o naše služby.